Založ si blog

nový život

v podstate

podvedomie-súčasný život, ale i minulé životy

teraz je 8:02=vedomie

nadvedomie-je bežné denné vedomie, ktoré sa dostalo nad úroveň zmyslov a pocitov

Nové vnemy môžeme začať vkladať do vedomia až vtedy, ak sme si už vyčistili podvedomie. To znamená, že sme si najskôr s pomocou rozumu „povyťahovali“ z našej minulosti všetky naše prehry i víťazstva…Čo sa týka našich prehier, tak sa snažíme zbaviť pocitu viny, čiže seba obviňovania, uvedomujeme si, že minulosť už nedokážeme zmeniť, aj keď má veľký vplyv na našu prítomnosť. Tou minulosťou mám na mysli aj naše dejiny, napr. bývalý režim…U víťazstiev zisťujeme, či to bolo víťazstvo spravodlivé a či sme sa chovali fair-play. Potom, keď už všetko to, čo som tu už napísal vyhodnotíme rozumom, tak pristupujeme k jemnejším metódam skúmania samých seba. Napr. pýtame sa samých seba-stačí nám len rozum na to, aby sme sa dostali z nepríjemnej situácie, v ktorej sa nachádzame? Vyspelejší,/ ale nie lepší/ ľudia chápu, že musíme očistiť celé telo, pretože vnemy do vedomia prijímame cez celé telo. To znamená, že upravujeme si životosprávu, častejšie chodíme do prírody, cvičíme…konečný efekt je taký, že človek zisťuje, že bez dostatočného odpočinku, zdravého pohybu, správnej životosprávy, dodržiavania etiky, morálky…nemôže prežiť kvalitný život na tejto planéte.

v kazdom cloveku je vela dobrého i zlého, zalezi len na tom, co prevazuje, a ci je clovek schopny vziat zodpovednosť za svoje konanie, myslenie…cize priznat si, že mylit sa je ludske a ak to je potrebne, tak sa ospravedlnit, ak ste niekomu vedome, alebo nevedome ublizili.

nove vnemy

24.07.2017

ked je clovek uplne v pritomnom okamihu, to znamena, ze uz nema strach v pritomnosti, ani z buducnosti a ani sa nepohybuje v minulosti, cize, len som...tak potom je potrebne vytvorit nove vnemy, tym mam viac »

nevedomost

24.07.2017

v niektorom z mojich prispevkov som napisal, ze akykolvek strach nie je normalny. citim potrebu sa k tomu blizsie vyjadrit. ak clovek citi v pritomnom okamihu strach, tak nie je schopny adekvatne zvladat viac »

prazdnota

22.07.2017

prazdnota mysle znamena, ze mysel cloveka nemysli=ne-mysli=taky clovek je uplne v pritomnom okamihu=mysel vycerpala vsetky motivy.=ak sa neustale vraciame do minulosti, miname sa pritomnemu okamihu. to viac »

Prievidza

Petíciu za obchvat Prievidze ukončili, doručia ju vláde

16.01.2018 10:01

Petičný výbor ukončil v pondelok zbieranie podpisov pod petíciu za okamžité budovanie obchvatu Prievidze.

múka,odmerka

Pozor na dojčenskú výživu od Laktalis

16.01.2018 10:00

Amilk Bifido, sušená mliečna výživa pre malé deti od francúzskeho výrobcu Lactalis, je plošne sťahovaná z trhu. Dôvodom je kontaminácia detskej mliečnej výživy salmonelou.

dane, odvody, dôchodok, kalkulačka

V daňových rajoch je najviac slovenských firiem v histórii

16.01.2018 09:51

Počet slovenských spoločností, ktoré majú vlastníka v daňovom raji, ku koncu vlaňajška dosiahol 4 796.

Brexit

Slováci v UK sa počas prechodného obdobia brexitu nemusia obávať zmeny

16.01.2018 09:48

Slovenskí občania pracujúci v Spojenom kráľovstve sa počas prechodného obdobia v súvislosti s procesom brexitu nemusia obávať zmeny svojho právneho postavenia.

milan726

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 3291x
Priemerná čítanosť článkov: 549x

Autor blogu

Kategórie

Archív