Založ si blog

nový život

v podstate

podvedomie-súčasný život, ale i minulé životy

teraz je 8:02=vedomie

nadvedomie-je bežné denné vedomie, ktoré sa dostalo nad úroveň zmyslov a pocitov

Nové vnemy môžeme začať vkladať do vedomia až vtedy, ak sme si už vyčistili podvedomie. To znamená, že sme si najskôr s pomocou rozumu „povyťahovali“ z našej minulosti všetky naše prehry i víťazstva…Čo sa týka našich prehier, tak sa snažíme zbaviť pocitu viny, čiže seba obviňovania, uvedomujeme si, že minulosť už nedokážeme zmeniť, aj keď má veľký vplyv na našu prítomnosť. Tou minulosťou mám na mysli aj naše dejiny, napr. bývalý režim…U víťazstiev zisťujeme, či to bolo víťazstvo spravodlivé a či sme sa chovali fair-play. Potom, keď už všetko to, čo som tu už napísal vyhodnotíme rozumom, tak pristupujeme k jemnejším metódam skúmania samých seba. Napr. pýtame sa samých seba-stačí nám len rozum na to, aby sme sa dostali z nepríjemnej situácie, v ktorej sa nachádzame? Vyspelejší,/ ale nie lepší/ ľudia chápu, že musíme očistiť celé telo, pretože vnemy do vedomia prijímame cez celé telo. To znamená, že upravujeme si životosprávu, častejšie chodíme do prírody, cvičíme…konečný efekt je taký, že človek zisťuje, že bez dostatočného odpočinku, zdravého pohybu, správnej životosprávy, dodržiavania etiky, morálky…nemôže prežiť kvalitný život na tejto planéte.

v kazdom cloveku je vela dobrého i zlého, zalezi len na tom, co prevazuje, a ci je clovek schopny vziat zodpovednosť za svoje konanie, myslenie…cize priznat si, že mylit sa je ludske a ak to je potrebne, tak sa ospravedlnit, ak ste niekomu vedome, alebo nevedome ublizili.

nove vnemy

24.07.2017

ked je clovek uplne v pritomnom okamihu, to znamena, ze uz nema strach v pritomnosti, ani z buducnosti a ani sa nepohybuje v minulosti, cize, len som...tak potom je potrebne vytvorit nove vnemy, tym mam viac »

nevedomost

24.07.2017

v niektorom z mojich prispevkov som napisal, ze akykolvek strach nie je normalny. citim potrebu sa k tomu blizsie vyjadrit. ak clovek citi v pritomnom okamihu strach, tak nie je schopny adekvatne zvladat viac »

prazdnota

22.07.2017

prazdnota mysle znamena, ze mysel cloveka nemysli=ne-mysli=taky clovek je uplne v pritomnom okamihu=mysel vycerpala vsetky motivy.=ak sa neustale vraciame do minulosti, miname sa pritomnemu okamihu. to viac »

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

Vladimir Putin, Viktor Orbán

Putin a Orbán hovorili v Moskve o futbale, energetike a hospodárskych vzťahoch

15.07.2018 19:27

Majstrovstvá sveta vo futbale, investície do energetiky a hospodárske vzťahy boli témami stretnutia ruského prezidenta Putina a maďarského premiéra Orbána.

Mária Patakyová, Pride

Ombudsmanka Patakyová: Práva LGBTI neohrozujú manželstvo

15.07.2018 19:00

Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová tvrdí, že od minulého roka sa nič nezmenilo a štát stále nerešpektuje právo na uznanie a ochranu práv párov rovnakého pohlavia.

milan726

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 3910x
Priemerná čítanosť článkov: 652x

Autor blogu

Kategórie

Archív